….avastasime üllatusega, et see on juba teine kord, kui saame kokku võtta VOHi aasta.

Aasta on lennanud lennukitiivul (linnutiivul oleks liiga aeglaselt öelda olnud) ja seda sellepärast, et on olnud igapäevaselt huvitav ja meeldiv tööga tegeleda. Ja sellepärast tahaksime tänada kõiki.

Tarnijad: ülimalt mugav ja kindel on olnud müüa teie tooteid. Ei ole ju meie poolt lihtsalt suusoojaks öeldud, et “..toodetega saad kaasa südamerahu”, nii see on ja ülimalt lihtsaks on see meie töö teinud. Tugev käepigistus teile.

Head kliendid: tänud, et olete leidnud tee meie kauplustesse ja mis saab olla müüjale suurim tunnustus, kui see, et teid on igapäevaselt järjest rohkem meid külastamas ja teiega suheldes saame tagasisidet, et see mida teeme, on teile oluline. Sügav kummardus.

Eraldi tahaksime veel välja tuua meie turunduse partneri, täpsemalt Mirjami…..no Sina ikka jõuad ja jaksad. Jagugu sulle sellist energiat 1000 aastaks. Tänud.

Aga mis kasu oleks headest tarnijatest ja suurepärastest kundedest, kui meil poleks sellist SUPER tiimi. Tänud kogu meeskonnale, koos veedetud aeg on ülimalt muhe. See õhkkond alati sõbralik, fantastiliselt töökas ja abivalmis. Ei jätku sõnu, et teid tänada, meil on vedanud.

Ja kõige sellepärast ongi see aasta lennanud.

Hoog ei rauge, uus aasta on ees…..

Teie VOH