Meist

Me oleme alternatiiv suurtele kaubakettidele. Meie eesmärk on müüa kvaliteetkaupa teadlikule tarbijale, kes ei taha ühte ja sama tööd mitu korda teha, vaid vajab püsivaid ning vastupidavaid tulemusi. Kuna kõigil VOHi meeskonna liikmetel on väga tugev taust ehitussektoris, saab meie konsultante usaldada ning neilt julgelt nõu küsida. Nii võib ühelt poolt olla kindel oma valiku õiguses ning teisalt jõuab klient lahenduseni kiiremini, kui omal käel internetis surfates või sõprade-tuttavate soovitusi kogudes.

 

Suures kaubakeskuses jääb klient riiulite vahel tihtipeale hätta, sest toodete spetsiifikat tundmata on kaubavalikus raske orienteeruda.

Meie juures seda ei juhtu, sest meil on iga kliendi jaoks aega ja siiani oleme lahendused leidnud ka kõige keerulisematele projektidele. Igal kuul korraldame koostöös tarnijatega tasuta koolituspäevi, väga populaarseks on kujunenud Weberi plaatimiskoolitused ja Teknose puitfassaadide koolitus.

Meie toodetega saad kaasa südamerahu!

Meie poodides on ka mõnus puhkenurk, kus saab aja maha võtta, kohvi juua, näidiseid vaadata, ehitusajakirju sirvida ja rahulikult läbi mõelda, mida ehitusobjektile või koju kaasa võtta. VOHi tunnuslauseks on „Meie toodetega saad kaasa südamerahu!“, sest müüme ainult kvaliteettooteid tunnustatud kaubamärkidelt ja nii ei pea klient kunagi muretsema, kas sai ikka väärt kauba või mitte.

Tarnijad

Tarnijad valisime välja oma isiklikule kasutuskogemusele tuginedes, võttes sortimenti ainult need tootjad, kelle kaubaga olime 100% rahul ja kelle toodetega saavutasime parimad tulemused. Seda tahame pakkuda ka oma klientidele ning soovime, et kõik tunneksid end meie juures mugavalt nagu omas kodus. Väga hea meel on näha, et Tartu ja Pärnu poodides on juba välja kujunenud oma püsikliendid, kellest nii mõnegagi oleme juba kalaretkelgi käinud ja õllekannu taga maailmaasju arutanud. Sellist atmosfääri, kogukonnavaimu ning sõprussuhteid tahame luua kõigis oma poodides.

 

 

 

 

 

 

 

 

Otsi tooteid

Kompetents

Meie eesmärgiks on luua tugev kompetentsikeskus arhitektidele, omavalitsustele, järelevalvele, korteriühistutele, koduomanikele ja ehitajatele. Kohtumiseni kaupluses, meie juurde olete alati oodatud!

Tervitustega, VOH-tiim