VOH! värvi- ja krohvikeskuse partnerid

Epomeister OÜ

Epomeister OÜ pakub vastupidavaid epopõrandaid, mida on võimalik paigaldada kodudesse, tööstushoonetesse, haiglatesse, kontoritesse ja koolidesse.

Epopõrandad on saavutamas järjest suuremat populaarsust, eelkõige just seetõttu, et nende kasutusvaldkond on väga lai. Sealjuures on võimalik pakkuda väga suurt valikut värvi- ja mustrilahenduste osas. Selleks, et epopõrand kestaks aastakümneid, tasub lasta see paigaldada vaid oma ala asjatundjatel. Regulaarne hooldus ja puhastus tagavad, et põrand on nagu uus ka pärast pikaajalist kasutamist. Kui soovid, et põrand kestaks kaua ega taha muretseda garantiitööde pärast, telli epopõrandad Epomeistritelt!

Epomeister pakub lahendusi ka suurtele koormustele ja treppidele, lisaks valmistatakse ka dekoratiivpõrandaid.

www.epomeister.ee

Värvitud Voodrilaud

Hea hinnaga saematerjal ja voodrilauad, teeme ka aialippe! Tööstuslik kruntimine, värvimine ja lasuurimine, kaasa arvatud linaõli, tõrvaõli, muldvärvi ja tulekaitsega. Värvime nii suuri kui ka väikeseid koguseid. Küsi pakkumist!

Kontakt: Meelis Vool
E-post: info.varvitudlaud@gmail.com
Tel: +372 5192 6079
www.varvitudlaud.ee

Acterna

Vajad usaldusväärset ehituspartnerit? Kedagi, kes võtaks enda kanda kõik renoveerimis- ja ehitustööd, ilma, et peaksid ise end tehniliste üksikasjadega vaevama?  Oled väsinud sellest, et tööde tähtajad venivad ja tulemused on keskpärased? Soovid, et fassaadid oleks ka kümne aasta pärast nagu uued?

Siis vali ehitustööde teostajaks Acterna, sest Acterna meeskond teeb oma tööd hingega ja annab kõik objektid üle kokkulepitud tähtajaks.

Acternaga võid kindel olla, et töö saab tehtud ja et tulemused on püsivad.

www.acterna.ee

Linest Kate OÜ

Pindade katmine polükarbamiidiga ja soojustustööd PUR-vahuga.

www.linest.eu