Teknos

Värv, mida võid usaldada!

Ilmastikukindlad, vastupidavad ja keskkonnasõbralikud kvaliteetvärvid ning pinnakatted ehitusele, tööstusele ja kodukasutajale.

Teknos on 1948. aastal Soomes loodud perefirma, keskkonnasõbralike värvide väljatöötamise ja juurutamise teerajaja. Teknosel on tootmisettevõtted seitsmes riigis: Soomes, Rootsis, Taanis, Saksamaal, Poolas, Venemaal ja Hiinas. Lisaks sellele on Teknosel esindused 20 riigis ja tugeva edasimüüjate võrgustiku kaudu ekspordib Teknos oma tooteid enam kui kahekümnesse riiki.

Teknos on kõikjal meie ümber – lisaks kodumajapidamistele ning ehitusobjektidele võib Teknose värve ja pinnakattevahendeid näha ka näiteks suurtel sildadel, militaartehnikal, haiglates, koolides, bensiinimahutitel, jalgratastel, rongidel, raskeveomasinatel, Helsingi uutel trammidel ja isegi tuumareaktoritel!

Teknose värvide ja pinnakatete hulgast leiavad nii kodukasutaja, professionaalne ehitaja kui ka tööstusettevõte õige vahendi igale pinnale. Paljud tooted kannavad Põhjamaade M1 ohutusklassi tähist ning tootevalikusse kuuluvad ka antimikroobsed ja allergiavabad värvid.

Püsivad tulemused, pidev tootearendus ja koostöö oma ala tippspetsialistidega teevad Teknosest värvi, mida võid usaldada!

Rohkem infot saab Teknose veebilehelt.